Kent Kırtasiye

Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Boyama Seti
Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Boyama Seti

Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Boyama Seti

Marka : Bic
Fiyat : ₺329,90

Bic Dikkat Geliştirici Boyama Seti ile hayatını renklendir!

 

Birbirinden güzel işlevlere ve farklı kullanım alanlarına sahip bu kalemler favorin olacak! Evde, okulda veya sadece güzel vakit geçirmek istediğinde kullanabileceğin bu setin içerisinde; rengarenk bir dünyaya giriş bileti seni bekliyor!

 

Evolution Kuru Boya Kalemleri ile hayallerini kağıda dökmenin tam zamanı! Capcanlı renkleri ve dayanıklı ucu ile doya doya resim yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsin! Ayrıca kırıldığında kıymık oluşturmaz ve içten kırılma yapmaz. Bu sayede kalemlerin uzun zaman boyunca bitmez. Gölgelendirme, renklendirme ve gerçekçi renk karışımları elde etmen için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Bic Couleur Keçeli Boya Kalemler ile resim yapmak çok keyifli! Canlı ve parlak renklere sahip olan keçeli kalemlerin ultra dayanıklı medium uç, sabit ve dağılmaz keçe özelliği bulunmaktadır. Her çeşit kağıt üzerine uygulanabilmektedir. Keçeli kalemler; yıkanabilir su bazlı mürekkep, ciltten ve kumaşlardan sadece su ve sabunla kolayca çıkabilmektedir. Ayrıca; kapağı açık kalsa bile 3 hafta kurumama özelliğine sahiptir.

 

Kids Plastidecor ile pastel boyanın son modası ile tanış! Çocukların vakitlerini oldukça verimli şekilde geçirmesine yardımcı olan Bic Kids Plastidecor silinebilir pastel boya, standart boyalardan farklı özelliklere sahiptir. Ulusal ve uluslararası üretim standartları doğrultusunda hazırlanan ürünler, çocuğunuz ile birlikte eğitici ve eğlenceli vakit geçirmeniz için elverişlidir. Konforlu tutuş imkânı sağlayan ürün, çocukların fiziksel gelişimlerine katkı sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile parmakları yormayan yapı sayesinde küçükler sıkılmadan ve yorulmadan resim çizebilir. Bic Kids Plastidecor silinebilir elleri kirletmeyen pastel boya, kalem tutma becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. İnce gövde yapısı çocukların küçük ellerine tam uyum sağlar.

 

Ayrıca set içerisinde yer alan eğlenceli boyama kitabı ile çok güzel anlara hazır ol!

 

Kutu ölçüsü: 27 x 7 x 20 cm

 

Ağırlık: 0,532 kg

Bic Dikkat Geliştirici Boyama Seti 37 parça

Etiketler
Bic Kids, Bic Kids 37, Bic Kids 37 Parça, Bic Kids 37 Parça Dikkat, Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici, Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Boyama, Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids 37 Parça Dikkat Geliştirici Seti, Bic Kids 37 Parça Dikkat Boyama, Bic Kids 37 Parça Dikkat Boyama Seti, Bic Kids 37 Parça Dikkat Seti, Bic Kids 37 Parça Geliştirici, Bic Kids 37 Parça Geliştirici Boyama, Bic Kids 37 Parça Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids 37 Parça Geliştirici Seti, Bic Kids 37 Parça Boyama, Bic Kids 37 Parça Boyama Seti, Bic Kids 37 Parça Seti, Bic Kids 37 Dikkat, Bic Kids 37 Dikkat Geliştirici, Bic Kids 37 Dikkat Geliştirici Boyama, Bic Kids 37 Dikkat Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids 37 Dikkat Geliştirici Seti, Bic Kids 37 Dikkat Boyama, Bic Kids 37 Dikkat Boyama Seti, Bic Kids 37 Dikkat Seti, Bic Kids 37 Geliştirici, Bic Kids 37 Geliştirici Boyama, Bic Kids 37 Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids 37 Geliştirici Seti, Bic Kids 37 Boyama, Bic Kids 37 Boyama Seti, Bic Kids 37 Seti, Bic Kids Parça, Bic Kids Parça Dikkat, Bic Kids Parça Dikkat Geliştirici, Bic Kids Parça Dikkat Geliştirici Boyama, Bic Kids Parça Dikkat Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids Parça Dikkat Geliştirici Seti, Bic Kids Parça Dikkat Boyama, Bic Kids Parça Dikkat Boyama Seti, Bic Kids Parça Dikkat Seti, Bic Kids Parça Geliştirici, Bic Kids Parça Geliştirici Boyama, Bic Kids Parça Geliştirici Boyama Seti, Bic Kids Parça Geliştirici Seti, Bic Kids Parça Boyama, Bic Kids Parça Boyama Seti, Bic Kids Parça Seti, Bic Kids Dikkat,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR