Kent Kırtasiye

 

 

 

 

2015 yılında Kurulan Kent Kitap Kırtasiye, çok kısa bir süre içerisinde sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Müşteri isteklerini , teknolojik gelişmeleri ve piyasanın gerekliliklerini analiz edip uygulayan Kent Kitap Kırtasiye, hızla büyüyerek 2.ve 3. şubelerini açmıştır. Verdiği hizmeti sadece Uşak ile sınırlı tutmak istemeyerek tüm Türkiye'ye sunmak için e-ticaret satışına da başlamış olup burada da çok hızlı bir yükseliş yakalamıştır.

Mağazalarda bulunan çok fazla ürün çeşitliliği, uygun fiyatları , güler yüzlü nazik davranışları  ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan yaklaşımı ile Kent Kitap Kırtasiye, müşterilerinin sevdiği ve tercih ettiği bir kırtasiye, oyuncak, ofis ve fotokopi merkezi haline gelmiştir. 

Şuan bünyesinde bulunan 3 Şube 2 Depo ile hizmet veren Kent Kitap Kırtasiye siparişlerinizin eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde elinize ulaşması , siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için her gün bir önceki günden daha iyisi için çabalıyor ve sizden gelen geri dönüşleri, fikir ve tavsiyelerinizi fazlasıyla önemseyip hayata geçiriyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR